İPTAL

Siparişinizi ana sayfanızda yer alan “Hesabım” sekmesinden kontrol edebilmektesiniz. Henüz kargoya verilmeyen siparişinizin iptal talebi için bize mail, chat ya da telefon kanalı ile ulaşarak iptalini sağlayabilirsiniz.

Ürünleriniz kargoya verilmişse, taşıma esnasındaysa; TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır.  


İADE

TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. 


Kusurlu Ürün İadesi 

Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde; ürünü teslim aldığınız 5 gün içerisinde, öncelikle ürün görselini çekerek iletisim@yoreselpazari.com adresine iletiniz. Şikayetiniz tedarikçi firmalara iletilerek inceleme süreci başlatılır ve gelişmelerden anbean haberdar edilirsiniz.


İade şartlarına uygun durumlarda yoreselpazari.com’a gönderdiğiniz tüm ürünlerin kargo masrafları firmamıza aittir. Bunun için iade esnasında anlaşmalı kargo şirketimize ürünü “karşı ödemeli” olarak teslim etmeniz yeterlidir.


İade edilen siparişlerde kullanmış olduğunuz hediye çekleriniz, iadenizin onaylanmasıyla hesabınıza iade edilir.


Ödeme şekli olarak “Kredi Kartı”nı tercih ettinizse ve iade şekli olarak “Kredi Kartına İade” ise; ödemeniz online olarak 1-3 iş günü içerisinde ilgili hesabınıza yapılır ve tarafınıza e-mail ile bilgi verilir.

Para iade işleminizin ekstrenize yansıma süresi, bankaların uygulamalarına bağlı olarak değişiklik gösterir.


Ödeme şekli olarak “Havale/EFT” yi seçmişseniz ve tercihiniz “Hesaba Para İadesi” ise;


Alışverişte ödemeyi gerçekleştirdiğiniz banka hesap numarasını

Banka hesap adını

Banka şube kodunu

Bankanın ismini

IBAN numaranızı, detaylıca tarafımıza e-mail adresimizden iletmeniz yeterli olacaktır. İlgili tutar 1 iş günü içerisinde hesabınıza iade edilir.

Arzu etmeniz halinde, para iadesi yerine ilgili tutarı üyelik hesabınıza para puan / olarak ekletebilir, diğer alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.


Ürün İade Adresi: 

YÖRETAT
 Dr. Besim Ömer Cad. 27/1 Keçiören / ANKARA 

Tel: 0.312 339 70 35  Mobil: 0.536 786 66 99  E-Posta: iletisim@yoreselpazari.com


DEĞİŞİM

Siparişiniz kargoya verilmediyse, değişim yapmak istediğiniz ürün bilgilerini bizimle paylaşmanız yeterli olacaktır. Gerekli değişim yapılıp, istediğiniz yeni ürün adresinize gönderilir. 

Kargo ile adresinize teslim edilmek üzere yola çıkmış olan ya da adresinize teslim edilmiş olunan siparişinizde ürün değişimi yapılamamaktadır.